EXCEL Ekspert

kurs przygotowujący do egzaminu Microsoft Office Specialist MOS MO-201

Kurs w przygotowaniu

Zapisz się na listę oczekujących.

Kto prowadzi ten kurs?

Kamila Leśniak

W 2017 roku zostałam analitykiem danych i to właśnie wtedy rozpoczęła się moja fascynacja Excelem i innymi narzędziami wspomagającymi raportowanie i automatyzację (VBA, Power Query, Power BI).

Automatyzowanie raportów i innych powtarzalnych czynności było dla mnie niesamowitą przygodą w pracy etatowej i nie przestawałam wymyślać coraz to nowszych i lepszych rozwiązań.

W 2019 roku, kiedy poczułam, że zautomatyzowałam już wszystko co mogłam i niestety nie widziałam dalszych szans rozwoju w obecnej pracy, postanowiłam odejść z etatu i  założyć firmę szkoleniową Projekt Analityk.

Moi Kursanci za pomocą poznanych narzędzi na lekcjach ze mną zautomatyzowali już setki raportów i zaoszczędzili mnóstwo czasu! W kursie zaawansowanym chcę pokazać Ci, że te schematy są powtarzalne i uniwersalne dla wielu stanowisk. Przekażę Ci najlepsze i najskuteczniejsze techniki raportowania i automatyzacji!

Certyfikat

Tak będzie wyglądał Twój certyfikat!

YouTube

Zapraszam na mój kanał!

Kamila Leśniak
Zapraszam na mój kanał na YouTube!

Zakres kursu

Zakres kursu obejmie wszystkie wymagania egzaminacyjne MO-201 / MO-211

FAQ

najczęściej zadawane pytania

W wersji polskiej, jednak to nie będzie to żadną przeszkodą, ponieważ wszystkie narzędzia są w tym samym miejscu (niezależnie od wersji językowej). Jedynie funkcje należy wiedzieć jak nazywają się w języku angielskim/polskim, ale do każdego pliku ćwiczeniowego z funkcjami dołączam słownik, w którym te funkcje są przetłumaczone.

Około 400-500 zł. To zależy od tego, czy decydujemy się na egzamin z poprawką czy bez. Na egzamin należy umówić się w certyfikowanej jednostce egzaminacyjnej.

Projekt Analityk nie jest jednostką egzaminacyjną.  Moją rolą jest to, aby Was świetnie przygotować do tego egzaminu! Jeśli nie macie swojej upatrzonej jednostki egzaminacyjnej, polecę Wam sprawdzone i polecane jednostki egzaminacyjne przeze mnie i moich Kursantów, którzy już zdali egzamin.

Jeśli jesteś moim Kursantem, napisz do mnie kontakt@projektanalityk.pl i wtedy podam Ci szczegółowe informacje dotyczące sprawdzonych jednostek egzaminacyjnych, które są polecane przeze mnie i moich Kursantów, którzy już zdali egzamin.

Tak, oczywiście. Po zakupie kursu napisz do mnie wiadomość z Twoim NIP z prośbą o wystawienie faktury: kontakt@projektanalityk.pl

Wszystkie kursy

Przydatne triki

Zaobserwuj Projekt Analityk w mediach społecznościowych.

Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych trików.