EXCEL zaawansowany

Przyjemna, efektywna i zautomatyzowana praca w Excelu. 

Kurs w przygotowaniu

Zapisz się na listę oczekujących.

Kto prowadzi ten kurs?

Kamila Leśniak

W 2017 roku zostałam analitykiem danych i to właśnie wtedy rozpoczęła się moja fascynacja Excelem i innymi narzędziami wspomagającymi raportowanie i automatyzację (VBA, Power Query, Power BI).

Automatyzowanie raportów i innych powtarzalnych czynności było dla mnie niesamowitą przygodą w pracy etatowej i nie przestawałam wymyślać coraz to nowszych i lepszych rozwiązań.

W 2019 roku, kiedy poczułam, że zautomatyzowałam już wszystko co mogłam i niestety nie widziałam dalszych szans rozwoju w obecnej pracy, postanowiłam odejść z etatu i  założyć firmę szkoleniową Projekt Analityk.

Moi Kursanci za pomocą poznanych narzędzi na lekcjach ze mną zautomatyzowali już setki raportów i zaoszczędzili mnóstwo czasu! W kursie zaawansowanym chcę pokazać Ci, że te schematy są powtarzalne i uniwersalne dla wielu stanowisk. Przekażę Ci najlepsze i najskuteczniejsze techniki raportowania i automatyzacji!

Opinie

To tylko kilka przykładowych recenzji! Więcej znajdziesz w naszych mediach społecznościowych.

Zagadnienia

Najważniejsze zagadnienia, niezbędne dla każdego analityka do raportowania i automatyzacji, między innymi: zaawansowane formuły (w tym zagnieżdżone), tabele i wykresy przestawne, wstęp do makr, narzędzia do oczyszczania i porządkowania danych. Błędy, które można popełnić i instrukcje jak sobie z nimi radzić.

YouTube

Zapraszam na mój kanał!

Kamila Leśniak
Zapraszam na mój kanał na YouTube!

Przydatne triki

Zaobserwuj Projekt Analityk w mediach społecznościowych.

Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych trików.