Opinie

Sprawdź, co sądzą Uczniowie o nauce z Projekt Analityk!

Orły Edukacji

Projekt Analityk laureatem konkursu Orły Edukacji 2022, dziękujemy!


Matematyka

Pani Kamila dokonała niemożliwego – z córką (6 klasa szkoły podstawowej), którą podejrzewałam nawet o dyskalkulię nadrobiła ogromne zaległości (nawarstwione latami) i jeszcze przerobiła częściowo materiał naprzód z siódmej klasy. Córka polubiła matematykę !!!, cieszy się na myśl o zajęciach, a o Pani Kamili mówi „nasza kochana Pani Kamila”. Dodam, że wcześniej miała lekcje z innymi korepetytorami i to była porażka (na pewno się starali, ale nie potrafili dotrzeć do córki). Sama nie mogę uwierzyć w swoje szczęście, że trafiłyśmy na Panią Kamilę !!! Bardzo dziękuję !!!

Pani Agnieszka

źródło: Opinie Korepetycje24.com

Egzamin ósmoklasisty

Jako rodzice syna, który korzysta od dwóch lat z korepetycji u Pani Kamili, możemy ją polecić wszystkim, którzy chcą pomóc swoim dzieciom w poszerzeniu wiedzy z zakresu matematyki. Pani Kamila jest osobą bardzo odpowiedzialną w tym co robi, posiada dużą wiedzę z zakresu udzielanych korepetycji, jak również ma podejście pedagogiczne do swoich uczniów. Przy tym jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.

Pani Inga, Mama Ósmoklasisty

źródło: Opinie E-korepetycje

Matematyka na studiach..

Na swojej życiowej drodze napotkałem wiele osób, lecz nie spotkałem jeszcze tak kompetentnej i rzetelnej osoby, która jest tak niewiarygodnie uzdolniona do przekazywania wiedzy, Jestem super wdzięczny za rozwój mojej osoby, Pani Kamila bardzo motywuje do pracy i zdobywania wiedzy. Profesjonalnie prowadzi zajęcia, notatki są zawsze estetyczne przejrzyste i kolorowe. Doceniam także miłą atmosferę panującą na spotkaniach, która sprzyja przyswajaniu wiedzy 🙂 Bardzo polecam!

Karol, student Politechniki Krakowskiej

źródło: Opinie Google Maps

Matura z matematyki..

Fantastyczna korepetytorka. Ciepła, dyspozycyjna, cierpliwa. Świetne podejście i wyjątkowa umiejętność tłumaczenia najcięższych zagadnień 🙂 Gorąco polecam.

Wojciech, matura rozszerzona z matematyki

źródło: Opinie E-korepetycje

Opinie o lekcjach Excel VBA Power Query

Bardzo profesjonalnie zorganizowane korepetycje! Polecam! Opanowałem VBA w trzy zajęcia. Jako przykład, już po drugim zajęciu samodzielnie napisałem macro, które przenosi zapis księgowy z excela do SAPa jednym kliknięciem. Bardzo przydatne macro, oszczędzające dużo czasu pracy księgowego, zwłaszca jeśli zapis zawiera dziesiątki pozycji. Sporo się nauczyłem również z samego excela. Uważałem, że jestem dobry z excela, ale dopiero na korepetycjach z Kamilą zrozumiałem ile ciekawych i przydatnych rzeczy można jeszcze się nauczyć.

źródło: Opinie Facebook

Współprace z Panią Kamilą rozpocząłem ponad pół roku temu z zerową wiedzą na temat VBA/Power Query/Power BI. Dzięki regularnym spotkaniom 2 razy w tygodniu doszedłem do poziomu w którym sam tworze narzędzia usprawniające proces w mojej firmie bez jakiejkolwiek pomocy. Bardzo się ciesze, ze trafiłem na tak kompetentnego nauczyciela o tak dużej inteligencji logiczno-matematycznej oraz emocjonalnej i z ogromną wiedza oraz umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemow. Myślę, ze nikt kto zdecyduje się na naukę u Pani Kamili nie będzie zawiedziony. Bardzo polecam !

źródło: Opinie Google Maps

Pani Kamila to bardzo kompetentna, sympatyczna korepetytorka. Pomogła mi w rozwiązaniu niełatwego zadania, polegającego na pobraniu danych ze strony internetowej przy użyciu vba. Walczyliśmy do zwycięstwa, co bardzo mnie ucieszyło.
Nie wykluczone, że w przyszłości jeszcze skorzystam z pomocy Pani Kamili.

źródło: Opinie E-korepetycje

Egzamin Ósmoklasisty

To tylko kilka przykładowych recenzji! Więcej znajdziesz w naszych mediach społecznościowych.

Excel

To tylko kilka przykładowych recenzji! Więcej znajdziesz w  mediach społecznościowych.